Praca w Niemczech dla kierowców kat. C i C+E, +48 500 555 289 lub +48 500 555 282

logo delta hr - oferty pracy dla kierowców CE Niemcy

Delta HR – poznaj naszą firmę!

Nie spotkałeś się jeszcze z naszą firmą? Nie szkodzi, zapoznaj się z artykułem i poznaj firmę Delta HR od podszewki!

 1. Nasz zespół posiada łącznie ponad 10 lat doświadczenia w branży. Doskonale wiemy w jaki sposób przygotować proces rekrutacji tak aby 2 strony czyli i kierowca i firma transportowa były zadowolone z efektów. 
 2. Każdy kierowca otrzymuje niemiecką umowę o pracę bezpośrednio w firmie transportowej, my zajmujemy się całą Twoją rekrutacją czyli kontaktem z pracodawcą, dokumentami, umówieniem spotkania, ustaleniem wszystkich ważnych dla Ciebie szczegółów.
 3. Z każdą firmą transportową negocjujemy warunki finansowe tak aby kierowcy mogli zarobić jak najwięcej.
 4. Posiadamy stabilną pozycję na rynku, wielu klientów oraz jeszcze więcej zadowolonych kierowców z którymi utrzymujemy relacje i pozostajemy w stałym kontakcie – mówi to samo za Siebie.
 5. Każdy kierowca podczas Swojego zatrudnienia może się do nas zgłosić jeśli potrzebuje pomocy w jakimkolwiek temacie, pomagamy w tłumaczeniu dokumentów związanych z pracą, kontaktem z pracodawcą jeśli jest problem językowy czy innych kwestiach.

Dowiedz się więcej o tym jak działamy, jak funkcjonuje nasza firma oraz jak wspieramy kandydatów podczas całego procesu rekrutacji. O tym i wielu innych rzeczach dowiesz się czytając poniższy artykuł.

Najważniejsze dla nas to stały kontakt, komunikacja to podstawa!

 • Od momentu pierwszego telefonu już do końca naszej współpracy musimy starannie ustalić wszystkie szczegóły współpracy, wynagrodzenie, system pracy (2/2, 2/1, 3/1, praca bez systemu, praca z codziennym powrotem na zakwaterowanie lub co weekend w domu), rodzaj zestawu (plandeka, chłodnia, wywrotka, BDF…), rodzaj wykonywanych tras (krótko bieżne, daleko bieżne, krajowe, międzynarodowe), warunki socjalne i wiele innych szczegółów. Następnie zawsze ustalany jest dokładny dzień i godzina dojazdu gdzie kierowca spotyka się z pracodawcą i podpisuje umowę. Po pierwszym tygodniu zawsze dzwonimy do kierowcy i firmy aby upewnić się, że wszystko przebiega pomyślenie. Po tym okresie jeśli kierowca potrzebuje pomocy, jesteśmy cały czas dyspozycyjni!
 • Zawsze negocjujemy wynagrodzenie, które otrzymują kierowcy od firm, zależy nam na tym aby oferty było jak najbardziej atrakcyjne i konkurencyjne. Często prowadzimy negocjacje odnoście samego wynagrodzenia jak i innych kwestii takich jak bony na paliwo, dodatki świąteczne czy urlopowe.
 • Szukając samodzielnie ofert często można spotkać oferty z niskimi stawkami, ponieważ na tą chwilę dla firm transportowych najłatwiej jest zlecić rekrutację firmie zewnętrznej takiej jak Delta HR, oszczędzają przy tym dużo czasu, a do tego kierowcy którzy przyjeżdżają na miejsce są poinformowani dokładnie o wszystkich ważnych aspektach związanych z pracą w firmie, ponieważ możemy poświęcić na rekrutacje dużo więcej czasu niż dla przykładu dyspozytor czy szef danej firmy którzy mają inne zadania w priorytecie. 
 • Oprócz komunikacji tekstowej która jest tak istotna, za każdym razem kandydat przez przyjazdem otrzymuje na piśmie potwierdzenie
 • Każdy kierowca przed wyjazdem otrzymuje od nas pisemne potwierdzenie warunków pracy. Są tam wszystkie niezbędnie informację związane z zatrudnieniem i wyjazdem do Niemiec czyli nazwa firmy, adres, godzina dojazdu, osoby kontaktowe, potwierdzenie warunków które będą na niemieckiej umowie oraz informacja co należy ze Sobą zabrać na miejsce. 

Gwarancja zatrudnienia i sprawdzeni pracodawcy!

 • Dzięki temu, że jesteśmy już długo na rynku w wielu firmach pracują już nasi kierowcy wiemy jak wygląda sytuacja na miejscu, i od razu możemy zasięgnąć opinii kierowców o danej firmie transportowej. Z każdą firmą mamy podpisaną umowę, która gwarantuje wypłacalność pieniędzy dla kierowcy oraz to aby warunki opisane w ofercie były zgodne.
 • Każdą nową firmę sprawdzamy w niemieckich instytucjach finansowych, aby mieć pewność, ze nie mają one problemu z płynnością finansową. Ważne jest dla nas aby współpracować tylko z rzetelnymi firmami.
 • Jako dodatkowe zabezpieczenie rozpoczęliśmy współpracę z niemiecką kancelarią prawną i oferujemy usługi prawnicze w zakresie prawa pracy w Niemczech. Jeśli zdarzy Ci się konflikt z Twoim pracodawcą w Niemczech, możesz na nas liczyć, chętnie pomożemy!

Nasza współpraca jest całkowicie darmowa dla kandydatów!

 • Każda osoba która wyjeżdża z nami do pracy jest zatrudniona bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemiecką umowę o pracę. Nie pobieramy opłat od kandydatów, ani żadnej prowizji z wypłaty, dzięki bezpośredniemu zatrudnieniu otrzymujesz 100 % wynagrodzenia które płaci pracodawca. Jako Delta HR zarabiamy tylko i wyłącznie jako firma zewnętrzna w zakresie rekrutacji oraz doradztwa personalnego dla niemieckich firm transportowych, więc Ty jako kandydat nie ponosisz absolutnie żadnych kosztów.
 • Często zdarza się, że jesteśmy myleni z agencją pracy. Agencje pracy zatrudniają pracowników u Siebie i wynajmują ich pracodawcom, wtedy każdy zatrudniony dostaje umowę agencyjną i wtedy niestety za każdy miesiąc agencja pobiera prowizję za pracę, jest to mało korzystne dla kandydata.

Po czwarte … wsparcie Twojego rekrutera przez cały okres zatrudnienia w firmie!

 • Po przeprowadzeniu procesu rekrutacji nie zostawiamy naszych kandydatów samym sobie. Wspieramy Was przez cały okres zatrudnienia w firmie. Nieraz dostajemy telefony od naszych kierowców nawet po roku zatrudnienia, którzy proszą o pomoc w załatwieniu rożnego rodzaju spraw, czy to w firmie , czy tez w niemieckim urzędzie.
 • Zawsze można się do nas zwrócić, jeśli masz problem ze swoim pracodawcą, występujemy w roli mediatora w sporach między pracownikiem a pracodawcą. Dbamy o to żeby zarówno pracownik jak i pracodawca byli zadowoleni.

Podsumowując, firma Delta HR jest dobrym wyborem jeśli jesteś kierowcą zawodowym i szukasz aktualnie sprawdzonego pracodawcy w Niemczech, który zatrudni Cię bezpośrednio na niemiecką umowę. Jako firma nie tylko zajmujemy się zatrudnianiem, lecz prowadzimy wiele innych działań dających korzyści osobą starającym się o pracę w Niemczech.

Zapraszamy do kontaktu! Zespół Delta HR!