Praca w Niemczech dla kierowców kat. C i C+E, +48 500 555 289 lub +48 500 555 282

Autotransporter

Praca kierowca autotransportera

Filtry

Język

System pracy

Zestaw

Trasy

Codzienne Zakwaterowanie

Wymagane doświadczenie

Aktywne filtry

Jeśli chcesz pracować jako kierowca autotransportera, musisz posiadać prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95 oraz Kartę Kierowcy. Powinieneś być również człowiekiem odpowiedzialnym, ponieważ ten rodzaj transportu wiąże się przede wszystkim z przewozem nowych lub zabytkowych aut, które odznaczają się dużą wartością materialną. Kierowca autotransportera nie tylko odpowiada za prawidłowy transport pojazdów, ale też za ich załadunek oraz staranne zabezpieczenie. Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie i jeśli jesteś gotów podjąć pracę u niemieckiego przewoźnika, napisz do nas! Znajdziemy Ci atrakcyjną ofertę pracy na ten zestaw!

Kierowca C+E – autotransporter

 

Załadunek autotransportera przypomina nieco układanie puzzli 3D. Często na lawecie muszą znaleźć się auta różnych marek i o różnych gabarytach, co wymusza na kierowcy umiejętność planowania. Zdarza się, że pojazdy muszą dotrzeć do różnych odbiorców, a więc trzeba ustawić je w takiej kolejności, by rozładunek autotransportera był jak najmniej problematyczny i aby nie zabierał zbyt dużo czasu. Większość firm transportowych, z którymi współpracuje nasza firma, organizuje szkolenia dla kierowców, którzy nie mieli jeszcze okazji pracować na autotransporterze. Podczas szybkiego kursu kandydaci uczą się m.in. jak prawidłowo zabezpieczać ładunek na czas transportu i jak ustawiać auta na platformach, by ułatwić sobie codzienną pracę. Kierowca C+E autotransporter musi wiedzieć, jak maksymalnie wykorzystać powierzchnię lawet. Można powiedzieć, że to istota tej pracy.

 

Praca – autotransporter – Niemcy

 

Pracując jako kierowca zawodowy w Niemczech, już na starcie zyskujesz o wiele lepsze warunki zatrudnienia niż w Polsce. Mowa tu nie tylko o niemal dwa razy wyższej pensji netto, ale też o różnych dodatkach finansowych, benefitach socjalnych i udogodnieniach, które podnoszą komfort pracy kierowcy. Chcesz wiedzieć więcej na temat korzyści pracy za granicą? Przeszukaj sieć pod kątem fraz: „autotransporter praca”, „praca kierowca autotransportera”, „kierowca autotransportera niemcy”, „praca niemcy autotransporter”. Możesz też zajrzeć na naszego firmowego bloga, gdzie znajdziesz mnóstwo cennych informacji na temat pracy kierowcy zawodowego w Niemczech. Dysponujemy największą bazą ofert pracy i chętnie przeprowadzimy Cię przez cały proces rekrutacji w niemieckiej firmie transportowej. Możesz nam zaufać, tak jak zrobiło to setki innych kierowców zawodowych. Satysfakcja gwarantowana! Zapraszamy do kontaktu z Delta HR!