Praca w Niemczech dla kierowców kat. C i C+E, +48 500 555 289 lub +48 500 555 282

bez języka

Kierowca Niemcy bez języka

Filtry

Język

System pracy

Zestaw

Trasy

Codzienne Zakwaterowanie

Wymagane doświadczenie

Aktywne filtry

Praca – kierowca – Niemcy – bez języka

Czy znajomość języka niemieckiego lub angielskiego jest konieczna do podjęcia pracy jako kierowca zawodowy u naszych zachodnich sąsiadów? Absolutnie nie! Posiadamy całkiem sporą bazę ogłoszeń dla truckerów, którzy nie mówią w języku obcym. Umożliwiamy im pracę z polskim dyspozytorem, co znacząco usprawnia komunikację pomiędzy kierowcą a przewoźnikiem. Dyspozytor przekazuje pracownikowi wszystkie informacje dotyczące planowanego przejazdu, tras, ładunku i innych szczegółów zlecenia. Kontakt jest stały, a w razie jakichkolwiek problemów technicznych czy logistycznych, kierowca może liczyć na natychmiastowe wsparcie.

Praca – kierowca – kat. C – Niemcy – bez języka

Europa Zachodnia jest otwarta na polskich kierowców zawodowych ze względu na duże braki kadrowe w tym sektorze. Ponadto polscy truckerzy postrzegani są w branży jako solidni, kompetentni i zaangażowani pracownicy. Z tego powodu wielu zagranicznych przewoźników decyduje się na zatrudnienie Polaka, nawet jeśli ma on niewielkie doświadczenie w branży i nie posługuje się żadnym językiem obcym. Nasza agencja współpracuje z wieloma, niemieckimi firmami transportowymi o różnym profilu działalności. Z racji tego, że istniejemy na rynku od lat, doskonale znamy potrzeby naszych kontrahentów i wypracowaliśmy szereg rozwiązań, które są na nie odpowiedzią. Jednym z nich jest podejmowanie współpracy z wykwalifikowanymi kierowcami zawodowymi bez znajomości języka i polskimi dyspozytorami, którzy posługują się językiem niemieckim i/lub angielskim.

Kierowca – Niemcy – bez języka: znajdź pracę w 1 dzień!

Chcesz podjąć pracę u niemieckiego przewoźnika, ale nie znasz ani słowa po angielsku lub niemiecku? Jasne, możesz tracić czas na przeszukiwanie Internetu pod kątem fraz „praca kierowca Niemcy bez języka”, „kierowca c+e Niemcy bez języka” czy „praca kierowca Niemcy bez znajomości języka”, ale znacznie lepiej zrobisz, jeśli skontaktujesz się z nami. Gwarantujemy, że nasi doradcy znajdą ofertę na miarę Twoich potrzeb i możliwości. W chwili obecnej poszukujemy m.in. :

Jesteśmy w stanie zaoferować Ci pracę w dowolnym systemie jak 2/2, 2/1, 3/1, 4/1, z zakwaterowaniem, z gwarancją codziennego powrotu do domu lub wolnych weekendów. Elastyczność zatrudnienia jest jedną z naszych największych zalet. Kolejna to skuteczność działania. Możemy zorganizować Ci pracę jako kierowca zawodowy bez znajomości języka niemieckiego zaledwie w 1 dzień. Weźmiemy na siebie całą „papierkową robotę” i negocjacje z przyszłym pracodawcą. Nie wysyłamy do pracy „w ciemno”. Choć nasze słowo warte jest wiele, przed wyjazdem otrzymasz pisemne potwierdzenie ustalonych warunków zatrudnienia. Co więcej, z każdą niemiecką firmą transportową mamy podpisaną umowę, która swoim zasięgiem prawnym obejmuje poleconego pracownika.

Kierowca zawodowy – Niemcy – bez języka: zalety

Brak znajomości języka niemieckiego lub angielskiego nie stoi na drodze do atrakcyjnych zarobków, a na takie możesz liczyć, jeśli zdecydujesz się jeździć dla niemieckiej firmy. Warunki płacowe są nieporównywalnie lepsze niż w Polsce, a do tego przysługują Ci diety i różne dodatki np. za rozłąkę z rodziną czy pracę w weekendy. W zależności od rodzaju nadwozia podstawowa pensja kierowcy zawodowego w Niemczech bez języka wynosi od 1450 do 4000 euro netto. Oprócz tego masz okazję zdobyć doświadczenie na międzynarodowych trasach i zwiedzić wiele pięknych miast i regionów.