Praca w Niemczech dla kierowców kat. C i C+E, +48 500 555 289 lub +48 500 555 282

silos

Kierowca silos praca

Filtry

Język

System pracy

Zestaw

Trasy

Codzienne Zakwaterowanie

Wymagane doświadczenie

Aktywne filtry

Masz prawo jazdy kategorii C+E oraz Kartę Kierowcy? Znasz podstawy języka niemieckiego, władasz nim biegle lub dopiero zamierzasz się go nauczyć? Rozpocznij pracę u niemieckiego przewoźnika, co otworzy Ci drogę do świetnych zarobków i dodatkowych benefitów. W naszej bazie ofert pracy dla kierowców zawodowych na pewno znajdziesz coś interesującego dla Ciebie. Starannie selekcjonujemy wszystkie ogłoszenia, weryfikujemy wiarygodność pracodawców i pomagamy wynegocjować jak najkorzystniejsze dla Ciebie warunki zatrudnienia. Pracuj jako kierowca silosa i zdobądź nowe doświadczenie zawodowe!
 

Praca – kierowca – silos

 

Praca na silosach nie wymaga żadnych dodatkowych uprawnień, a przez wielu kierowców zawodowych uznawana jest ona za wygodną i bezproblemową. Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z taką formą transportu, o nic się nie martw. Niemieckie firmy transportowe zapewniają kilkudniowe przeszkolenie w tym zakresie, które w dużej mierze skupia się na sposobie załadunku. W silosach przewozi się przede wszystkim towary sypkie, takie jak np. mąka, cukier, kasze, pasze czy granulaty. Proces załadunku jest niemal w pełni zautomatyzowany, a kierowca CE silos ma za zadanie tylko go nadzorować.

 

Kierowca – silos – praca – Niemcy

 

Kierowca silosa jest odpowiedzialny za podstawienie pojazdu pod odpowiedni rękaw i otwarcie dekli przed załadunkiem. Niektóre firmy transportowe wymagają, by kierowca wspiął się na silos przed załadowaniem towaru, ponieważ przy rękawie może znajdować się licznik odmierzający serie produktu przeznaczonego do transportu. Rozładunek towaru jest równie prosty. Kierowca silos musi podjechać pod odpowiedni zbiornik, podpiąć węże, podnieść beczkę, uruchomić sprężarkę i otworzyć zawory umożliwiające wypust załadunku.

Kierowca CE – Niemcy – silos

 

Po skończonym transporcie silos należy wyczyścić przy pomocy specjalnej myjki. Niektóre niemieckie firmy transportowe wymagają, by umyciem zbiornika zajął się kierowca. Możesz wówczas liczyć na dodatkowe wynagrodzenie z tego tytułu. A jak w ogóle prezentują się zarobki w tej branży? Kierowca CE silos może liczyć na pensję rzędu 2500-2700 euro na rękę, choć dokładna wysokość wynagrodzenia zależna jest m.in. od znajomości języka, rodzaju realizowanych tras czy też gotowości do pracy w weekendy. Oczywiście możesz również liczyć na wszelkie benefity związane z pracą za granicą.
Jako jedna z najlepszych agencji pracy dla kierowców zawodowych, która od lat działa na rynku niemieckim, możemy zaoferować Ci pracę z polskim dyspozytorem, różne systemy pracy oraz pełne bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia. Chcesz się bardziej zorientować w temacie? Wpisz w wyszukiwarkę internetową „praca Niemcy silos” lub „praca kierowca Niemcy silos” i poznaj doświadczenia osób, które zdecydowały się na „jazdę z beczką”. Możesz również skierować swoje pytania bezpośrednio do nas. Chętnie pomożemy Ci znaleźć ofertę pracy, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Spróbuj swoich sił poza granicami kraju i ciesz się dwa razy wyższą pensją.

Sprawdź także: