Praca w Niemczech dla kierowców kat. C i C+E, +48 500 555 289 lub +48 500 555 282

niskie podwozie

Kierowca niskie podwozie

Filtry

Język

System pracy

Zestaw

Trasy

Codzienne Zakwaterowanie

Wymagane doświadczenie

Aktywne filtry

Naczepa niskiego podwozia, zwana również naczepą niskopodwoziową, jest specjalistycznym rodzajem naczepy przeznaczonej do przewozu bardzo ciężkich i dużych ładunków, które zwykle nie mieszczą się na standardowych naczepach ze względu na swoje wymiary czy masę. Niskie podwozie naczepy oznacza, że jej podłoga jest umiejscowiona niżej nad ziemią w porównaniu do standardowych naczep, co umożliwia bezpieczne przewożenie ładunków o dużej wysokości, bez przekraczania limitów dotyczących dopuszczalnej wysokości ładunku na drogach.

Kierowca CE – niskie podwozie – co zwykle przewozi?

 

Na naczepie typu „niskie podwozie” często przewożone są np. maszyny budowlane, elementy konstrukcji mostów, turbin wiatrowych, transformatorów czy innych dużych, ciężkich urządzeń przemysłowych. Jakie uprawnienia musi mieć kierowca zawodowy, który chce pracować w transporcie niskopodłogowym? Standardowe, czyli prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95 plus Karta Kierowcy. Niezbędne jest jednak specjalistyczne przeszkolenie w zakresie obsługi naczep typu „niskie podwozie”, które gwarantuje przewoźnik.

 

Kierowca – niskie podwozie – Niemcy

 

Praca jako kierowca naczepy niskopodwoziowej w Niemczech niesie za sobą wiele korzyści. Po pierwsze, takie stanowisko zazwyczaj zapewnia wyższe zarobki w porównaniu do kierowców obsługujących standardowe naczepy, głównie ze względu na specjalistyczną naturę tej pracy i większą odpowiedzialność związaną z przewożeniem ciężkich ładunków. Po drugie, kierowcy zawodowi mogą zdobyć cenne doświadczenie i umiejętności, które są wysoko cenione w branży transportowej. Niemcy, będąc jednym z najbardziej rozwiniętych gospodarczo krajów w Europie, oferują również stabilność zatrudnienia. Chcesz prowadzić zestaw ciągnik + naczepa niskie podwozie i szukasz sprawdzonych ofert pracy? Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy odpowiednią ofertę pracy dostosowaną do Twoich potrzeb. Mamy za sobą lata współpracy z niemieckimi przewoźnikami i wiele kontaktów do sprawdzony niemieckich firm transportowych. Pod naszymi skrzydłami dobrze zarobisz, zyskasz darmową pomoc i opiekę w kwestii swojego zatrudnienia.