Praca w Niemczech dla kierowców kat. C i C+E, +48 500 555 289 lub +48 500 555 282

Zestaw HDS

Kierowca zestaw HDS praca

Filtry

Język

System pracy

Zestaw

Trasy

Codzienne Zakwaterowanie

Wymagane doświadczenie

Aktywne filtry

 

Wykwalifikowani operatorzy hydraulicznych dźwigów samochodowych (HDS) są obecnie jednymi z najczęściej poszukiwanych pracowników w Niemczech. Masz uprawnienia HDS i szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy? Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele interesujących ofert. Z pomocą naszej agencji Delta HR znajdziesz zatrudnienie dostosowane do Twoich potrzeb i preferencji. Czeka na Ciebie praca dodatkowa, sezonowa i pełnoetatowa ze wszystkimi dodatkami wynikającymi z tytułu pracy za granicą. Jako doświadczony kierowca HDS możesz wręcz przebierać w ogłoszeniach.

 

Kierowca HDS – czym dokładnie się zajmuje?

 

Operator HDS obsługuje ciężki sprzęt do podnoszenia i transportu ładunków, najczęściej na placach budowy lub w magazynach. Zadaniem kierowcy HDS jest obsługa maszyn takich jak dźwigi, podnośniki czy koparki, które mają zdolność do relokacji bardzo ciężkich i nieporęcznych ładunków. Dbanie o stan techniczny sprzętu i przestrzeganie zasad BHP to kolejne zadania, którym musi sprostać operator HDS. Praca w tym charakterze wymaga odpowiedzialności, skrupulatności i wielozadaniowości.

 

Kierowca HDS – zarobki

 

Szczegółowe warunki zatrudnienia i związana z nimi pensja uzależnione są od konkretnej oferty pracy. Kierowca HDS w Niemczech może liczyć na wynagrodzenie rzędu 2300-2700 euro plus diety, dodatki socjalne i inne benefity np. za obecność w pracy czy pracę w weekendy. Operatorzy z dużym doświadczeniem w branży HDS i dodatkowymi uprawnieniami mogą spodziewać się nawet wyższych zarobków. Praca na HDS w Niemczech z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród Polaków. Daje gwarancję satysfakcjonującego zatrudnienia.

Praca – kierowca C+E HDS

 

Wielu kierowców posiadających prawo jazdy kategorii C i E zastanawia się, czy praca HDS jest dla nich. Aby uzyskać uprawnienia HDS, trzeba ukończyć specjalistyczny kurs i zdać egzamin państwowy. Nawet jeśli zawodowa rola kierowcy ogranicza się tylko do prowadzenia pojazdu HDS, to wielu niemieckich pracodawców wymaga przedstawienia wspomnianych wyżej uprawnień. Uwarunkowane jest to przede wszystkim chęcią zapewnienia bezpieczeństwa w miejscu pracy. Ponadto pojazdy HDS zwykle są dość specyficzne w obsłudze, dlatego warto, by za ich sterami zasiadł wykwalifikowany kierowca HDS. Niemcy czekają na doświadczonych specjalistów.

Sprawdź również:

praca plandeka

oferty pracy chłodnia

praca BDF

kierowca cysterny