Praca w Niemczech dla kierowców kat. C i C+E, +48 500 555 289 lub +48 500 555 282

Kierowca CE podwójna obsada

Filtry

Język

System pracy

Zestaw

Trasy

Codzienne Zakwaterowanie

Wymagane doświadczenie

Aktywne filtry

Jesteś świeżo upieczonym kierowcą zawodowym C+E i, zanim ruszysz w pierwszą samotną trasę, chcesz popraktykować u boku bardziej doświadczonego truckera? A może wręcz przeciwnie – pokonałeś już tysiące kilometrów w pojedynkę i chętnie spróbujesz pracy w duecie? Koniecznie przejrzyj nasz najnowsze ogłoszenia z kategorii: „kierowca CE podwójna obsada”. Zyskasz zarówno atrakcyjne warunki zatrudnienia, jak i towarzystwo na czas dalekich podróży. Poszukujemy kierowców zawodowych, którzy podejmą się pracy na terenie Niemiec.

Podwójna obsada – praca dla początkujących i doświadczonych kierowców

W przypadku, gdy wymagany jest ekspresowy czas realizacji dostawy, a do przejechania mamy kilkaset kilometrów, lepiej wysłać w trasę nie jednego, a dwóch kierowców. Podwójna obsada gwarantuje optymalizację czasu transportu, ponieważ kierowcy mogą na zmianę prowadzić samochód ciężarowy i wymiennie robić przerwy od jazdy. W efekcie każdy z truckerów może prowadzić pojazd przez 9 godzin z przerwami, co pozwala na kontynuację podróży przez 18 godzin. Dzięki temu praca na podwójnej obsadzie jest bardziej efektywna i pozwala na dwa razy szybsze pokonanie ustalonej trasy. Jazdę w takim systemie polecamy zarówno początkującym jak doświadczonym kierowcom. Ci pierwsi zyskują wówczas możliwość uczenia się od „starych wyjadaczy”, a ci drudzy mogą przełamać swoją zawodową rutynę i zyskać wsparcie drugiego kierowcy.

Kierowca CE – podwójna obsada: jakie wymagania trzeba spełnić?

Aby znaleźć zatrudnienie jako kierowca zawodowy na podwójnej obsadzie, trzeba mieć prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95. Mile widziane są także dodatkowe kwalifikacje, takie jak np. uprawnienia ADR. Nie wymagamy znajomości języka obcego, ponieważ umożliwiamy pracę z polskimi dyspozytorami, aczkolwiek komunikatywny angielski lub niemiecki będzie kolejnym atutem, który może zadecydować o wysokości Twojego wynagrodzenia. Wybierając ofertę z kategorii: „kierowca podwójna obsada Niemcy”, dobrze żebyś miał także następujące kompetencje miękkie: dyspozycyjność, umiejętność pracy zespołowej, odpowiedzialność i umiejętność pracy pod presją czasu. Spełniasz powyższe warunki? Podwójna obsada jest dla Ciebie!

Kierowca CE – podwójna obsada – Niemcy: jak monitorowany jest czas pracy?

Czas pracy kierowców na podwójnej obsadzie jest monitorowany przy pomocy tachografu. Każdy kierowca posiada swoją kartę. W przypadku, gdy kierowca nr 1 prowadzi pojazd, jego karta rejestruje czas pracy. W tym samym momencie na karcie kierowcy nr 2 rejestrowany jest czas pozostawania do dyspozycji pracodawcy. W momencie, gdy kierowcy zamieniają się miejscami, wymieniają też karty w slotach tachografu. Zakończenie pracy odbywa się przed rozpoczęciem codziennego odpoczynku.

Praca – kierowca CE – podwójna obsada – Niemcy

Praca jako kierowca zawodowy w Niemczech niesie za sobą szereg gratyfikacji. Nasi zachodni sąsiedzi odczuwają duże braki personalne w branży transportowej, dlatego są gotowi zapewnić wykwalifikowanym obcokrajowcom godne warunki zatrudnienia i pensję wyższą niż ta, na którą mogą oni liczyć w swoim kraju. Jak znaleźć dobrą ofertę zatrudnienia? W zasadzie masz dwie możliwości. Możesz przeszukiwać Internet pod kątem fraz takich jak „praca Niemcy kierowca podwójna obsada”, „praca kierowca CE Niemcy podwójna obsada” czy „podwójna obsada Niemcy” i poświęcać swój czas na weryfikację dostępnych ogłoszeń. Możesz też zwrócić się o pomoc bezpośrednio do naszej firmy, a nasi doradcy znajdą Ci ofertę pracy skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Współpracujemy ze sprawdzonymi pod kątem wypłacalności firmami transportowymi na terenie Niemiec. Kontaktujemy się z nimi bezpośrednio w celu ustalenia najkorzystniejszych dla Ciebie warunków współpracy. Nad naszymi Klientami roztaczamy profesjonalną opiekę prawną i pomagamy im w rozwiązywaniu problemów związanych ze sprawami zawodowymi, zakwaterowaniem czy dojazdem na miejsce zlecenia. Zapraszamy do współpracy wszystkich kierowców zainteresowanych pracą na podwójnej obsadzie!