Praca w Niemczech dla kierowców kat. C i C+E, +48 500 555 289 lub +48 500 555 282

Agencja pracy - o nas

Delta HR jest firmą specjalizującą się
w poszukiwaniu ofert na niemieckim rynku
pracy dla zawodowych kierowców.

CZYM SIE ZAJMUJEMY

Firma Delta HR oferuje pomoc
w znalezieniu odpowiedniego pracodawcy,


który wykaże się rzetelnością, szacunkiem oraz odpowiednim wynagrodzeniem za pracę. Zatrudnienie następuje bezpośrednio u pracodawcy na niemiecką umowę o prace, cały proces rekrutacji przeprowadzamy bezpłatnie, a kierowca otrzymuje 100% wynagrodzenia które jest na umowie. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami transportowymi na terenie całych Niemiec co daje gwarancje bezpiecznej i stabilnej pracy. Poszukujemy kierowców ze znajomością języka niemieckiego, angielskiego, rosyjskiego i polskiego. Oferujemy prace na plandekach, chłodniach, wywrotkach, BDF-ach, ruchomych podłogach, izotermach, kontenerach morskich, auto transporterach oraz innych specjalistycznych zestawach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy oraz do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub email.


Czemu warto skorzystać z naszych ofert

Praca za granicą stanowi wyzwanie, którego podejmuje się wielu specjalistów z naszego kraju. Co prawda wiąże się z koniecznością wyjazdu z kraju, ale pozwala poznać nowe miejsca oraz stanowi okazję do uzyskania znacznie większego wynagrodzenia. Właśnie dlatego w Niemczech zatrudnianych jest wielu kierowców z naszego kraju, a kolejni chętnie przyjmują dostępne oferty.

Wyjazd za granice może wydawać się skokiem na głęboką wodę. Nigdy nie wiadomo w jakie miejsce trafimy, jaka będzie dana firma oraz jakie warunki nam zaproponuje. Całe szczęście istnieje sposób na zmniejszenie ryzyka do minimum. Wystarczy skorzystać z naszej bazy sprawdzonych firm transportowych. W naszej bazie znajdują się jedynie oferty pochodzące od sprawdzonych, uczciwych przedsiębiorców, zapewniających swojej kadrze należyte warunki. Dzięki temu każdy wyjazd jest bezpieczny, a pracownik nie musi się o nic martwić.

Praca dla kierowców w Niemczech

Specjaliści, którzy posiadają właściwe kwalifikacje, są za granicą cenieni. Istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na kierowców zawodowych za granicą, w efekcie można zyskać bardzo opłacalne warunki oraz korzystne wynagrodzenie. Wyjazd za granicę stanowi również okazje do poznania innego kraju czy nawet przeprowadzki na stałe.

 

Gwarantujemy

icon-check

Stabilną pracę

icon-doc

Niemiecką umowę

icon-briefcase

Bezpośrednie
zatrudnienie

icon-insurance

Ubezpieczenie

icon-gem

Świadczenia
socjalne

icon-help

Pomoc przez
cały okres pracy

Klienci o nas

“Pilnie potrzebowałem pracy, udało się znaleźć i wszystko załatwić w 1 dzień”.

“Plusem jest to że umowa jest
niemiecka, od razu w firmie
transportowej”.

“Sprawny kontakt, miła obsługa, zawsze dzwonie jeśli potrzebuje zmiany pracy”.

“Pozdrawiam Pana Marcina i dziękuje za znalezienie pracy, będę polecał kolegom”.