Praca w Niemczech dla kierowców kat. C i C+E, +48 500 555 289 lub +48 500 555 282

Plandeka

Praca Plandeka

Filtry

Język

System pracy

Zestaw

Trasy

Codzienne Zakwaterowanie

Wymagane doświadczenie

Aktywne filtry

 

Posiadasz kartę kierowcy i prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95? Masz doświadczenie w pracy na naczepie z plandeką? Możemy zagwarantować Ci stabilne zatrudnienie w Niemczech z atrakcyjnym wynagrodzeniem i pakietem świadczeń socjalnych. Współpracujemy z przewoźnikami, którzy oferują trasy zmienne, dalekobieżne i „wokół komina”. U nas znajdziesz największy wybór aktualnych i zweryfikowanych ogłoszeń z kategorii „plandeka praca”, „naczepa plandeka”, „kierowca CE plandeka Niemcy”.

 

Praca – plandeka – Niemcy

 

Nie trzeba nikogo przekonywać, że praca jako kierowca zawodowy w Niemczech niesie za sobą wiele korzyści. Nasi zachodni sąsiedzi od lat mają problem z uzupełnieniem braków kadrowych w tej grupie zawodowej, dlatego są w stanie zagwarantować zainteresowanym o wiele lepsze warunki zatrudnienia niż polscy przewoźnicy. Zarobki w euro, wysokie świadczenia socjalne, niemiecka emerytura oraz różne benefity pracownicze to główne czynniki skłaniające Polaków do podjęcia pracy za granicą. Jako eksperci w branży transportowej i ceniona na rynku agencja pracy pomożemy Ci znaleźć zatrudnienie na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań finansowych. Nasi kierowcy pracują w różnych systemach i jeżdżą po różnych niemieckich miastach. Bariera językowa także nie stanowi problemu. Gros ofert gwarantuje wsparcie polskiego dyspozytora.

 

Plandeka – praca

 

Firana i plandeka to jedne z najbardziej popularnych zabudów naczep. Ta pierwsza, nazywana także naczepą kurtynową, umożliwia szybki załadunek i rozładunek towarów poprzez odsunięcie kurtyny na bok. Nieco bardziej problematyczna w obsłudze jest plandeka. Naczepa tego rodzaju wymaga rozwiązania i podniesienia, do czego potrzebna jest odrobina wprawy. Ładowność plandeki/firanki szacuje się na ok. 25 ton masy załadunku (34 palety), a przewozić nimi można większość towarów, które nie są wrażliwe na zmiany temperatury i które nie zostały zakwalifikowane jako ładunki niebezpieczne.

Plandeka – praca – zarobki

Pracując jako kierowca CE na naczepie typu plandeka, możesz zarobić 2700-3100 euro na rękę. Ostateczne wynagrodzenie zależeć będzie od Twojego doświadczenia zawodowego, znajomości języka i elastyczności. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji.
 
Sprawdź także: