Praca w Niemczech dla kierowców kat. C i C+E, +48 500 555 289 lub +48 500 555 282

Kierowca System 2/2 Niemcy

Filtry

Język

System pracy

Zestaw

Trasy

Codzienne Zakwaterowanie

Wymagane doświadczenie

Aktywne filtry

Chcesz spróbować swoich sił jako kierowca zawodowy w Niemczech? Zależy Ci na równowadze między pracą a życiem prywatnym? W wolnych chwilach chcesz poświęcać czas rodzinie, rozwijać swoje pasje lub doglądać budowy domu? Praca w systemie 2/2 to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Skontaktuj się z naszymi doradcami, a znajdziemy dla Ciebie sprawdzoną ofertę zatrudnienia w naszej bazie. To nie wszystko – pomożemy Ci też załatwić wszystkie formalności związane z pracą u niemieckiego przewoźnika i zapewnimy Ci profesjonalną opiekę prawną przez cały okres współpracy.

Kierowca CE – system 2/2 – na czym polega?

Nasza agencja – Delta HR – oferuje pracę w różnych systemach dla kierowców zawodowych. System 2/2 jest jednym z najczęściej wybieranych, ponieważ pozwala na elastyczne planowanie czasu pracy oraz odpoczynku, co sprzyja zachowaniu dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Na czym polega system 2/2? Kierowca, który wybierze taki tryb pracy, dwa tygodnie spędza w trasie, a dwa tygodnie w domu. Dwutygodniowy ciąg pracy składa się z 10-11 dni roboczych, z zachowaniem czasu pracy kierowcy, a więc wszystkich przerw i pauz, które wynikają z regulacji prawnych. Jeżdżąc w systemie 2/2, dokładnie tyle samo czasu poświęcisz na pracę, co na wypoczynek. To dobra opcja dla kierowców, którzy nie chcą tracić zdrowego balansu między zarabianiem pieniędzy i rozwojem zawodowym a codziennymi sprawami.

Kierowca CE – system 2/2 – Niemcy: dlaczego warto szukać pracy za granicą?

Podjęcie pracy za granicą, a dokładnie w Niemczech, otworzy przed Tobą nowe perspektywy rozwoju zawodowego i osobistego. Z racji poważnych braków kadrowych niemieccy przewoźnicy oferują kierowcom zawodowym ze wschodu bardzo dobre warunki zatrudnienia, na które składa się nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, ale też szereg dodatków socjalnych i benefitów pracowniczych. Pracując zaledwie 10-11 dni w miesiącu możesz zarobić od 1800-2000€ na rękę, co wystarczy na spokojne życie w Polsce. Praca jako kierowca CE w systemie 2/2 w Niemczech oferuje także możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku, co jest dziś mile widziane na globalnym rynku pracy.

Kierowca CE – system 2/2 – Niemcy: czy trzeba znać języki obce?

W naszej agencji umożliwiamy pracę z polskimi dyspozytorami, tak więc znajomość języka obcego nie jest obligatoryjna. Oczywiście kierowcy zawodowi, którzy opanowali język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym, mogą liczyć na dodatkowe gratyfikacje, ponieważ dzięki temu są bardziej samodzielni w pracy i niezależni. Warto dodać, że praca za granicą sama w sobie daje możliwość poznania obcej kultury i mobilizuje do nauczenia się chociażby kilku podstawowych zwrotów w innym języku, co zawsze pcha nas do rozwoju i motywuje do zmian. Jesteś gotów do podjęcia pracy jako kierowca zawodowy w Niemczech? Chcesz pracować w systemie 2/2? Skontaktuj się z nami, a w sposób kompleksowy pomożemy Ci znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie w sprawdzonej, niemieckiej firmie transportowej.