Praca w Niemczech dla kierowców kat. C i C+E, +48 500 555 289 lub +48 500 555 282

Cysterna

Kierowca cysterny oferty pracy

Filtry

Język

System pracy

Zestaw

Trasy

Codzienne Zakwaterowanie

Wymagane doświadczenie

Aktywne filtry

Jesteś kierowcą zawodowym i zastanawiasz się nad zmianą pracodawcy? A może właśnie zrobiłeś prawo jazdy kategorii C+E, masz uprawnienia ADR i poszukujesz pracy w Niemczech? Spróbuj swoich sił jako kierowca cysterny w Niemczech. Cysterny pełnią znamienną rolę w transporcie drogowym. Umożliwiają przewóz materiałów w stanie ciekłym i gazowym i to bez dodatkowej infrastruktury. Praca kierowcy cysterny ma szczególne znaczenie dla przemysłu paliwowego. Jesteś gotowy podjąć to wyzwanie? Pomożemy Ci znaleźć stabilne zatrudnienie i wynegocjować warunki zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Praca – kierowca cysterny – czy uprawnienia ADR są konieczne?

Kandydat na kierowcę cysterny musi mieć skończone 21 lat, posiadać prawo jazdy kategorii C+E, Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej oraz aktualne zaświadczenie ADR. Jest to konieczne, ponieważ w cysternach często transportowane są materiały niebezpieczne, takie jak np. ciecze samozapalne, żrące czy gazy wybuchowe. Kierowca cysterny musi wiedzieć, jak obchodzić się z takim ładunkiem i co zrobić, gdy dojdzie do jego przypadkowego uwolnienia się ze zbiornika. W tym miejscu warto zaznaczyć, że szkolenie ADR w zakresie podstawowym uprawnia do przewozu ładunków w cysternach o pojemności do 1000 L. Kierowca cysterny może także zdobyć uprawnienia do obsługi sprzętów napełniających i opróżniających tego rodzaju zbiorniki. To dodatkowy atut.

 

Kierowca cysterny – Niemcy

Kierowca CE ADR cysterny to cenny pracownik na rynku niemieckim. Mając wspomniane wyżej uprawnienia, możesz wręcz przebierać w dobrze płatnych ofertach pracy. Jako biuro pośrednictwa pracy, które od lat współpracuje z niemieckimi przewoźnikami, dysponujemy rozbudowaną bazą sprawdzonych ogłoszeń i ofert pracy w Niemczech. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci jazdę w różnych systemach, na różnych trasach i z różnymi materiałami ADR. Kierowca CE cysterna może liczyć na znakomite zarobki na rękę oraz szereg benefitów socjalnych, takich jak np. dodatek na dzieci czy za pracę w weekendy. Pensja kierowcy cysterny jest wyższa niż wynagrodzenie przysługujące osobom przewożącym neutralne ładunki. Waha się w granicach od 3000 do nawet 4000 euro na rękę, choć oczywiście wiele zależy tu od indywidualnie wynegocjowanych warunków zatrudnienia. Czy trzeba znać język niemiecki? Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na pewno jest dużym atutem, ale i bez tego możesz rozpocząć pracę jako kierowca cysterny w Niemczech. Umożliwiamy pracę z polskimi dyspozytorami gdzie współpraca na linii kierowca- dyspozytor układa się świetnie.

Kierowca cysterny – oferty pracy

Szukając ciekawych ofert pracy w Internecie, możesz użyć takich fraz jak np. „praca kierowca adr cysterny Niemcy”, „praca kierowca ce adr cysterny”, „kierowca cysterny praca” czy „praca cysterna”. Możesz też znacznie uprościć sobie to zadanie i zdecydować się na współpracę z naszą firmą. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w branży i silne zorientowanie na potrzeby polskich kierowców zawodowych, którzy chcą pracować dla niemieckich przewoźników. Znajdziesz u nas tylko sprawdzone oferty od zweryfikowanych kontrahentów. Zainteresowany? Skontaktuj się z naszymi doradcami.

Sprawdź także: