Praca w Niemczech dla kierowców kat. C i C+E, +48 500 555 289 lub +48 500 555 282

Praca kierowca kategoria C Niemcy

Filtry

Język

System pracy

Zestaw

Trasy

Codzienne Zakwaterowanie

Wymagane doświadczenie

Aktywne filtry

Praca – kierowca – kat. C – Niemcy

Masz prawo jazdy kategorii C? Jesteś w trakcie zdobywania uprawnień C+E, a może na razie nie masz w planach rozwijania się dalej w tym kierunku? U nas znajdziesz intratne propozycje pracy dla kierowców kategorii C na terenie Niemiec. Niezależnie od tego, czy szukasz zatrudnienia na pełny etat, czy preferujesz elastyczne godziny pracy, nasz zespół pomoże Ci znaleźć ofertę, która będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom zawodowym i osobistym. Dołącz do nas już dziś i rozpocznij swoją karierę jako kierowca zawodowy w Niemczech!

Praca – kierowca kategorii C

Prawo jazdy kategorii C uprawnia do prowadzenia pojazdów o masie całkowitej powyżej 3,5 tony, za wyjątkiem autobusów. Daje ono naprawdę duże możliwości zarobkowe. Kierowca kategorii C w Niemczech może obsługiwać zestaw pojazdów, który składa się z samochodu ciężarowego oraz lekkiej przyczepy, której waga nie przekracza 750 kg. Do prowadzenia cięższych zestawów konieczne jest już prawo jazdy C+E. Kierowca C Niemcy może prowadzić:

  • auta dostawcze,
  • wywrotki, betonomieszarki, śmieciarki
  • ciężarówki-chłodnie,
  • samochody ciężarowe z zamontowanym dźwigiem (HDS),
  • ciężarówki przystosowane do transportu żywych zwierząt.

Każdy z tych pojazdów wymaga od kierowcy kategorii C posiadania nie tylko odpowiednich uprawnień, ale także specjalistycznej wiedzy dotyczącej obsługi pojazdu i przepisów związanych z transportem określonych rodzajów ładunków.

Praca – kierowca kat. C – Niemcy: jakie systemy pracy oferujemy?

Kierowca C Niemcy może wybierać spośród różnych systemów pracy, które oferuje nasza agencja. W międzynarodowej branży transportowej bardzo popularny jest system 4/1, w którym kierowca przez 4 tygodnie jest w trasie, a tydzień spędza w domu. Powyższy system oferuje wysokie zarobki, ale wiąże się z długą rozłąką z bliskimi. System 3/1 (3 tygodnie w trasie, tydzień w domu) również wiąże się z wysokimi zarobkami, ale małą równowagą między życiem prywatnym a zawodowym. Jest on chętnie wybierany przez początkujących truckerów, którzy jeszcze nie mają ustabilizowanej sytuacji rodzinnej. Jeżeli zależy Ci na tym, by więcej czasu spędzać z bliskimi, możesz zdecydować się na jazdę w systemie 2/1 lub 2/2. Wówczas kierowca C Niemcy spędza 2 tygodnie w trasie i – odpowiednio – tydzień lub dwa w domu.

Praca – kierowca kat. C – Niemcy – bez języka

Zatrudnimy w charakterze kierowcy kat. C w Niemczech osobę bez znajomości języka obcego, gdyż umożliwiamy pracę z polskimi dyspozytorami. Jednak chętnie nawiążemy również współpracę z truckerami, którzy w sposób komunikatywny porozumiewają się w języku angielskim lub niemieckim. Znajomość języka obcego bezsprzecznie ułatwia pracę, daje większą samodzielność i pomaga się odnaleźć w trudnych sytuacjach.

Praca – kierowca kategorii C – Niemcy

Przeszukujesz Internet pod kątem fraz „praca kierowca kategoria C Niemcy”, „praca kierowca kat C Niemcy”, „kierowca kategoria C Niemcy” lub „kierowca C Niemcy”? Nie trać czasu na samodzielne sprawdzanie dziesiątek ogłoszeń. Pozwól, by zrobili to za Ciebie specjaliści! Dysponujemy własną bazą ofert pracy, które są dokładnie weryfikowane pod kątem warunków zatrudnienia. Sprawdzamy każdy aspekt pracy u niemieckiego przewoźnika – jego wypłacalność, tabor, regularność zleceń. Wszystko to robimy po to, by zagwarantować Ci stabilną i dobrze płatną pracę w międzynarodowej branży transportowej. Dbamy o naszym Klientów od chwili rozpoczęcia współpracy, aż do jej zakończenia. Sprawdź nas!