Praca w Niemczech dla kierowców kat. C i C+E, +48 500 555 289 lub +48 500 555 282

Solówka

Kierowca solówka praca

Filtry

Język

System pracy

Zestaw

Trasy

Codzienne Zakwaterowanie

Wymagane doświadczenie

Aktywne filtry

 

Kierowca solówki – Niemcy

 

Poszukujemy kandydatów do pracy jako kierowca solówki w Niemczech. Jeśli masz prawo jazdy kategorii C lub C+E i Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej Kierowcy (kod 95), zapraszamy do współpracy. Oferujemy pracę u sprawdzonych, niemieckich przewoźników i w różnych systemach pracy: system 2/2, system 2/1, system 3/1 oraz inne. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z zatrudnieniem i pomożemy Ci w wynegocjowaniu satysfakcjonującego wynagrodzenia. Korzystając z naszej pomocy, oszczędzasz czas, pieniądze i zyskujesz stabilne źródło utrzymania na lata!

Praca – kierowca – kat. C – solówka

 

Samochody ciężarowe typu solówka są niezwykle wszechstronne i popularne w branży transportowej. Charakteryzują się dużym zróżnicowaniem pod względem ładowności i objętości, co pozwala na przewożenie różnych ładunków, jednak najczęściej są to materiały budowlane, rolnicze i spożywcze. Niektóre solówki wyposażone są w windy i wózki paletowe, co pozwala na realizację dostaw w systemie „door to door”. Praca na solówce często polega na załadunku towaru, przetransportowaniu go do odbiorcy oraz wyładunku we wskazanym miejscu.

 

Praca – solówka – jakie nadwozia są wykorzystywane?

 

Ciężarówki-solówki zazwyczaj wyposażone są w kontener, chłodnie lub plandeke. Wspomniane wyżej typy nadwozi różnią się między sobą przeznaczeniem i sposobem konstrukcji. W zależności od zastosowanej zabudowy solówkę można załadować bokiem, tyłem lub górą. Ładowność takiego auta waha się między 3 a nawet 12 ton. Wszystkie te cechy sprawiają, że solówkę można w łatwy sposób przystosować do potrzeb konkretnej grupy towarów, a taka uniwersalność jest mocno ceniona w branży transportowej.

Praca – kierowca – kat. C – solówka – Niemcy

 

Praca jako kierowca solówki w Niemczech to znakomita opcja zarówno dla doświadczonych, jak i niedoświadczonych kierowców zawodowych. Możemy się pochwalić rozbudowaną i zróżnicowaną bazą ogłoszeń od zweryfikowanych pracodawców. Nawet jeśli dopiero co wyrobiłeś uprawnienia, jesteśmy w stanie znaleźć Ci naprawdę atrakcyjną ofertę pracy i to niezależnie od tego, czy znasz język niemiecki/angielski, czy też nie. Oferujemy pracę z polskimi dyspozytorami, z zakwaterowaniem (jeśli jest taka konieczność) i w dopasowanym do Twoich potrzeb wymiarze godzin. Jakie zalety ma praca kierowcy na solówce w Niemczech?

  • Doskonałe zarobki – możesz zarobić nawet do 3000 euro brutto + diety i dodatki,
  • rozwój zawodowy – zdobywasz doświadczenie w transporcie międzynarodowym, co podnosi Twoją wartość na rynku pracy,
  • nowoczesny tabor i rozbudowana sieć dróg,
  • samodzielność i niezależność,
  • możliwość zwiedzenia wielu niemieckich miast i regionów.

 

Praca – kierowca – kat. C – solówka

 

Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w poszukiwaniu pracy dla polskich kierowców zawodowych w niemieckich przedsiębiorstwach. Zaufały nam już dziesiątki truckerów, którzy byli już zmęczeni nierównymi warunkami pracy u polskich przewoźników. Swoją działalność opieramy na trzech filarach:

  • wiarygodności – znajdziesz u nas tylko rzetelnie sprawdzone oferty pracy,
  • transparentności – chcemy, żebyś otrzymywał godziwą zapłatę za wykonaną pracę, nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów z naszej strony,
  • realnym wsparciu dla kierowców – my załatwiamy „papierki”, uczestniczymy w rozmowach między Tobą a przewoźnikiem i dbamy o Twój komfort, Ty po prostu robisz swoje.

Nie czekaj! Skontaktuj się z naszymi doradcami i daj sobie szansę na rozwój i wyższe zarobki.

 

Sprawdź także: