Praca w Niemczech dla kierowców kat. C i C+E, +48 500 555 289 lub +48 500 555 282

BDF

Praca BDF

Filtry

Język

System pracy

Zestaw

Trasy

Codzienne Zakwaterowanie

Wymagane doświadczenie

Aktywne filtry

 

BDF, czyli system wymiennych nadwozi, jest na szeroką skalę stosowany w państwach Europy Zachodniej. Rozwiązanie to cieszy się ogromną popularnością również w Niemczech. Tamtejsi przewoźnicy nieustannie poszukują osób do obsługi swojej floty. Kierowca BDF musi posiadać prawo jazdy kategorii C+E oraz świadectwo kwalifikacji zawodowej (kod 95). Jeśli spełniasz powyższe wymogi i interesuje Cię praca kierowcy CE BDF w Niemczech, koniecznie zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami zatrudnienia


Praca BDF Niemcy


System wymiennych nadwozi pozwala na skuteczną optymalizację łańcucha dostaw. Nadwozia te wyposażone są w różne rodzaje zabudowy (np. chłodnicza, plandekowa, ze sztywnymi ścianami) i mogą być wykorzystywane zarówno jako środek transportu, jak i mobilny moduł magazynowy. Kierowca BDF zajmuje się transportem wymiennych kontenerów i nie musi martwić się o konieczność przeładowania przewożonych towarów. Praca BDF często poprzedzona jest szkoleniem, jednodniowym i płatnym. Jest to wymagane ze względu na fakt, że samochody ciężarowe BDF z osią skrętną są bardziej wymagające w obsłudze niż klasyczny TIR. Jeśli chcesz sprawdzić się w charakterze kierowcy BDF, zdobycie certyfikatu BDF będzie dodatkowym atutem, ale nie jest ono obligatoryjne.


Praca na BDF – Niemcy – zarobki


Kierowca BDF pracujący w Niemczech może liczyć na wynagrodzenie rzędu 2500-3500 euro na rękę. Oprócz tego objęty jest pakietem niemieckich świadczeń socjalnych, które uznawane są za jedne z najwyższych w Europie. Kierowcy BDF przysługują również inne dodatki i benefity, których wysokość zależy od warunków zatrudnienia u konkretnego pracodawcy. Pracując za granicą jako kierowca BDF, możesz jeździć w systemie np. 3/1 lub 2/1 – co oznacza trzy tygodnie na trasie i jeden w domu, lub dwa tygodnie na trasie i jeden w domu. Niektórzy pracodawcy oferują dodatkowo bezpłatne zakwaterowanie w miejscu zatrudnienia, w ramach umowy o pracę.


Praca – kierowca – Niemcy – BDF


Oferujemy szeroki wybór ofert pracy jako kierowca BDF w Niemczech. Z naszą pomocą znajdziesz zatrudnienie w Berlinie, Hamburgu, Monachium, Frankfurcie, Kolonii i wielu innych miastach, w których branża transportowa działa prężnie. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z zatrudnieniem za granicą i wynegocjujemy atrakcyjną pensję kierowcy BDF. Praca ta może wiązać się tylko i wyłącznie z załadunkiem i rozładunkiem towarów na placu manewrowym, ale znacznie częściej polega na pokonywaniu dalekobieżnych tras, co przy okazji pozwoli Ci zwiedzić Niemcy i inne kraje Europy Zachodniej. 

Sprawdź także: