Praca w Niemczech dla kierowców kat. C i C+E, +48 500 555 289 lub +48 500 555 282

Bez systemu

Kierowca Niemcy bez systemu

Filtry

Język

System pracy

Zestaw

Trasy

Codzienne Zakwaterowanie

Wymagane doświadczenie

Aktywne filtry

Praca – kierowca – Niemcy – bez systemu

Jesteś aktywnym kierowcą zawodowym? Masz już dość spędzania długich tygodni w trasie i rozłąki z rodziną? Chciałbyś pracować w bardziej w przyjaznym wymiarze godzin i poświęcać więcej czasu dzieciom? Jeśli interesuje Cię stabilne zatrudnienie w Niemczech, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Nasza firma – Delta HR – od lat współpracuje z niemieckimi przewoźnikami z różnych landów, którzy oferują pracę dopasowaną do indywidualnych potrzeb polskiego kierowcy. Pomożemy Ci znaleźć nowego pracodawcę i w kompleksowy sposób zadbamy o przebieg rekrutacji!

Praca – kierowca – Niemcy – bez systemu: co to właściwie oznacza?

Kierowcy zawodowi pracują w różnych systemach np. 2/2, 2/1, 3/1, 4/1 co oznacza 2,3 lub 4 tygodnie spędzone w trasie, po których należą się 2 tygodnie lub 1 tydzień wolnego. O ile młodym, początkującym kierowcom zawodowym zwykle odpowiada taki układ, to truckerzy z ustabilizowanym życiem rodzinnym, chcą być w domu częściej. Większość z nich decyduje się na pracę bez systemu, czyli pracę stałą, od poniedziałku do piątku, z każdymi wolnymi weekendami w domu. Umożliwia im to pogodzenie działalności zarobkowej z innymi obszarami życia. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci pracę z zakwaterowaniem, a jeśli mieszkasz w pobliżu granicy polsko-niemieckiej, znajdziemy Ci taką lokalizację, żebyś mógł codziennie wracać do domu.

Praca – kierowca – Niemcy – bez systemu: rodzaj naczepy

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla doświadczonych kierowców zawodowych, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą profesją. Poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckiego, angielskiego, włoskiego i polskiego. Jeśli nie znasz żadnego języka obcego, umożliwimy Ci pracę z polskim dyspozytorem. Z racji tego, że współpracujemy z szerokim gronem niemieckich przewoźników, oferujemy pracę na różnych rodzajach naczep, w tym plandekach, chłodniach, wywrotkach, BDF-ach, ruchomych podłogach, tandemach oraz auto-transporterach. Aby móc skorzystać z naszych usług, musisz posiadać prawo jazdy kategorii C, C+E lub D, gdyż rekrutujemy także kierowców autobusów.

Praca – kierowca – Niemcy – bez systemu: co możesz zyskać?

Największą zaletą pracy jako kierowca zawodowy w Niemczech bez systemu są atrakcyjne zarobki. Pensja podstawowa jest nawet dwukrotnie wyższa od tej, którą proponują polskie firmy transportowe. Do tego należy doliczyć wszelkie dodatki pracownicze, diety i benefity socjalne związane z pracą poza granicami kraju. Zyskujesz także cenne doświadczenie zawodowe i niepowtarzalną okazję zwiedzenia dużej części Niemiec. Ze swoje strony możemy zagwarantować Ci znalezienie odpowiedniej posady, pomoc w organizacji zatrudnienia pod kątem administracyjnym, opiekę prawną oraz wsparcie naszych specjalistów, jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba. Cieszymy się dobrą reputacją i ugruntowaną pozycją na rynku. Skontaktuj się z naszym doradcą, by poznać szczegóły współpracy. 

Sprawdź również: