Praca w Niemczech dla kierowców kat. C i C+E, +48 500 555 289 lub +48 500 555 282

Oferta pracy dla kierowcy z prawem jazdy CE + kod 95 id. 4412

 lokalizacja:  Monachium
 system:  bez systemu, praca na pełny etat
 typ zestawu:  MAN + naczepa typu niskie podwozie
 przewożony ładunek:  maszyny budowlane
 trasy:  dalekobieżne po Niemczech oraz lokalne
 warunki socjalne:  codzienny powrót na zakwaterowanie
 obowiązki:  praca przy budowie drogi, prowadzenie zestawu C+E
 wynagrodzenie:  3500 € brutto + dieta 14/28 €
 urlop:  30 dni płatnego urlopu
 umowa:  niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony podpisywana bezpośrednio z pracodawcą

Wymagania:

prawo jazdy CE + kod 95, karta kierowcy, doświadczenie na CE nie jest wymagane, firma szuka pracownika do pracy przy budowie drogi z uprawnieniami CE, wymagany podstawowy niemiecki lub angielski do komunikacji tekstowej
Jeżeli jesteś zainteresowany lub masz pytania zapraszamy do kontaktu 500 555 289 lub 500 555 282 oraz mailowo praca@deltahr.pl lub info@deltahr.pl