Praca w Niemczech dla kierowców kat. C i C+E, +48 500 555 289 lub +48 500 555 282

praca jako kierowca a umiejętności językowe

Jak dopasować ofertę do Swoich umiejętności językowych w pracy jako kierowca CE w Niemczech?

Kategoria ofert pracy: z polskim dyspozytorem

Posiadamy szeroki wybór atrakcyjnych propozycji dla wszystkich kandydatów, również bez doświadczenia oraz bez znajomości języków obcych! Nasze oferty dla zawodowych kierowców z polskim dyspozytorem to doskonała propozycja dla osób, które chcą dopiero rozpocząć Swoją karierę kierowcy za granicą. Jest to również dobra propozycja dla osób które nie znają języków obcych i szukają pracy gdzie możliwa będzie komunikacja z dyspozytorem po polsku. W zależności od konkretnego ogłoszenia, oferujemy pracę od poniedziałku do piątku (weekendy wolne!), a także pracę w systemie 2/2, 2/1, 3/1, 4/1.  Dodatkowo, zyskujesz niemiecką umowę o pracę podpisywaną na czas nieokreślony bezpośrednio z pracodawcą, czyli z niemiecką firmą transportową. W zależności od ogłoszenia możesz liczyć także na jednoosobowy pokój w hotelu lub bazę socjalną na terenie firmy z dostępem do łazienki, kuchni, pokoju wypoczynkowego.

Czego wymagamy? Prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95, w niektórych przypadkach wystarczy jedynie prawo jazdy C na solówki. Zainteresowała Cię nasza oferta? Odkryj wszystkie nasze propozycje i dowiedz się więcej. Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące naszej oferty oraz jakichkolwiek kwestii pracy kierowcy w Niemczech.

Kategoria ofert pracy: z podstawowym niemieckim i angielskim

Zależy Ci na stałym zatrudnieniu i atrakcyjnych warunkach pracy? Koniecznie zapoznaj się z naszymi ogłoszeniami! Ta kategoria ofert przeznaczona jest dla osób które są w stanie komunikować się z niemieckim lub angielskim dyspozytorem np. tekstowo czyli przez sms, tablet czy WhatsApp. Nie trzeba komunikować się płynnie po niemiecku ale warto już znać podstawowe słówka transportowe. Praca w Niemczech dla kierowcy z podstawowym niemieckim lub angielskim przeznaczona jest dla osób posiadających prawo jazdy CE + kod 95. W zależności od konkretnej oferty, możesz jeździć w systemie 2/2, 2/1, 3/1 i 4/1 lub poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami. Odkryj wszystkie nasze propozycje, wybierz te, które Cię zainteresowały i skontaktuj się z nami.

Kategoria ofert pracy: komunikatywny angielski i niemiecki

Jeśli posiadasz prawo jazdy CE + kod 95 i zależy Ci na wysokim wynagrodzeniu, stabilizacji oraz wyjazdach i powrotach odpowiadających Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z naszych propozycji. Oferty z tej kategori przeznaczone są dla kierowców, którzy potrafią komunikować się telefoniczne z dyspozytorem, tworzyć proste zdania po niemiecku lub angielsku. Czeka na Ciebie praca w Niemczech dla kierowcy z komunikatywnym angielskim lub niemieckim w systemie 2/2, 2/1, 3/1, 4/1 lub od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zrób krok w kierunku swojej przyszłości i zadzwoń lub napisz do nas już teraz,  a pomożemy Ci w wyborze oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.