O NAS


Delta HR jest firmą specjalizującą się

w poszukiwaniu ofert na niemieckim rynku
pracy dla zawodowych kierowców.

Firma Delta HR oferuje pomoc
w znalezieniu odpowiedniego pracodawcy,


który wykaże się rzetelnością, szacunkiem oraz odpowiednim wynagrodzeniem za pracę. Zatrudnienie następuje bezpośrednio u pracodawcy na niemiecką umowę o prace, cały proces rekrutacji przeprowadzamy bezpłatnie, a kierowca otrzymuje 100% wynagrodzenia które jest na umowie. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami transportowymi na terenie całych Niemiec co daje gwarancje bezpiecznej i stabilnej pracy. Poszukujemy kierowców ze znajomością języka niemieckiego, angielskiego, rosyjskiego i polskiego. Oferujemy prace na plandekach, chłodniach, wywrotkach, BDF-ach, ruchomych podłogach, izotermach, kontenerach morskich, auto transporterach oraz innych specjalistycznych zestawach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy oraz do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub email.


Czemu warto skorzystać z naszych ofert

Praca za granicą stanowi wyzwanie, którego podejmuje się wielu specjalistów z naszego kraju. Co prawda wiąże się z koniecznością wyjazdu z kraju, ale pozwala poznać nowe miejsca oraz stanowi okazję do uzyskania znacznie większego wynagrodzenia. Właśnie dlatego w Niemczech zatrudnianych jest wielu kierowców z naszego kraju, a kolejni chętnie przyjmują dostępne oferty.

Wyjazd za granice może wydawać się skokiem na głęboką wodę. Nigdy nie wiadomo w jakie miejsce trafimy, jaka będzie dana firma oraz jakie warunki nam zaproponuje. Całe szczęście istnieje sposób na zmniejszenie ryzyka dominimum. Wystarczy skorzystać z naszej bazy sprawdzonych firm transportowych. W naszej bazie znajdują się jedynie oferty pochodzące od sprawdzonych, uczciwych przedsiębiorców, zapewniających swojej kadrze należyte warunki. Dzięki temu każdy wyjazd jest bezpieczny, a pracownik nie musi się o nic martwić.

Praca dla kierowców w Niemczech

Specjaliści, którzy posiadają właściwe kwalifikacje, są za granicą cenieni. Istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na kierowców zawodowych za granicą, w efekcie można zyskać bardzo opłacalne warunki oraz korzystne wynagrodzenie. Wyjazd za granicę stanowi również okazje do poznania innego kraju czy nawet przeprowadzki na stałe.

 
 

GWARANTUJEMY

Stabilną pracę

Ubezpieczenie
Niemiecką umowę

Świadczenia
socjalne
Bezpośrednie
zatrudnienie
Pomoc przez
cały okres pracy

KLIENCI O NAS"Pilnie potrzebowałem pracy, udało się znaleźć i wszystko załatwić w 1 dzień".

"Plusem jest to że umowa jest
niemiecka, od razu w firmie
transportowej".

 

"Sprawny kontakt, miła obsługa, zawsze dzwonie jeśli potrzebuje zmiany pracy".

"Pozdrawiam Pana Marcina i dziękuje za znalezienie pracy, będę polecał kolegom".


Adres:
Piłsudskiego 74/320
50-020 Wrocław
woj. dolnośląskie
© Wszelkie prawa zastrzeżone